Co zwiedzamy  📷

1 DZIEŃ: CZĘSTOCHOWA –  WENECJA
Przejazd tranzytowy w okolice Wenecji. Nocleg
2 DZIEŃ: WENECJA – LORETO – MANOPELLO
Zwiedzanie Wenecji: bazylika św. Marka. Spacer uliczkami dzielnic San Marco i Castello do słynnego Mostu Rialto nad Canale Grande. Loreto – nawiedzenie Świętego Domku. Przejazd do Manopello. Nocleg.
3 DZIEŃ: MANOPELLO – LANCIANO – MONTE CASSINO – RZYM
Lanciano – nawiedzenie sanktuarium najstarszego Cudu Eucharystycznego Kościoła Katolickiego z VIII w. Przejazd na Monte Cassino: nekropolia znajdująca się na wzgórzu jest miejscem pochówku ponad tysiąca polskich żołnierzy z II Korpusu Armii Andersa, którzy polegli od 11 do 19 maja 1944 roku podczas walk o klasztor Monte Cassino. Przejazd na nocleg w ok. Rzymu.
4 DZIEŃ: RZYM
Udział w audiencji z Papieżem Franciszkiem (o ile będzie w Rzymie). Nawiedzenie bazyliki Św. Piotra; modlitwa przy grobie św. Jana Pawła II; Piazza Navona; Fontanna di Trevi; Panteon; Nocleg.
5 DZIEŃ:  RZYM  
Bazylika Matki Bożej Śnieżnej / Santa Maria Maggiore/; bazylika św. Jana na Lateranie; święte Schody; Forum Romanum / z zewnątrz /; Koloseum / z zewnątrz /. Nocleg.
6 DZIEŃ: RZYM  – ORVIETO –  PADWA
Przejazd do Orvieto, które słynie przede wszystkim z najpiękniejszej w Umbrii, budowanej przez trzy wieki, katedry Duomo. Słynne są również tunele pod centrum starego miasta, winnice otaczające miasto oraz magiczna studnia św. Patryka. Przy jej projektowaniu brał udział Leonardo da Vinci. Ale Orvieto to przede wszystkim miejsce w którym narodziła się tradycja obchodzenia święta Bożego Ciała. Przejazd do Padwy – nawiedzenie Bazyliki św. Antoniego. Nocleg.
7 DZIEŃ: PADWA – CZĘSTOCHOWA
Przejazd tranzytowy do Częstochowy.

Świadczenia  🎁

  • autokar na trasie
  • hotele ***, pokoje dwuosobowe z łazienkami
  • dwa posiłki dziennie: śniadania i obiadokolacje (kawa, herbata, woda)
  • ubezpieczenie KL i NNW oraz choroby przewlekłe
  • opieka przewodnika
  • zestaw audio
  • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy

tel. +48 730 220 731

e-mail: biuro@travelczestochowa.pl