Co zwiedzamy  📷

1 DZIEŃ: WARSZAWA
Przylot do Warszawy. Transfer autokarem do hotelu.
2 DZIEŃ: WARSZAWA
Zwiedzanie Warszawy: malownicza starówka wpisana na listę UNESCO z warszawską Syrenką – symbolem miasta. Trakt Królewski: Plac zamkowy z Zamkiem Królewskim, Łazienki – park ze słynnym posągiem Fryderyka Chopina i XVIII-wiecznym Pałacem nad wodą. Katedra Świętego Jana – jedno z najważniejszych miejsc kultury i tradycji narodowej Polski. Muzeum Powstania Warszawskiego.
3 DZIEŃ: WARSZAWA – MALBORK
Wyjazd do Malborka. Zwiedzanie słynnego zamku krzyżackiego z XIII w. wpisanego na światową listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. Przejazd do Gdańska na nocleg.
4 DZIEŃ: GDAŃSK – SOPOT
Zwiedzanie Gdańska – miasta o ponad tysiącletniej historii położonego nad Morzem Bałtyckim. Najważniejsze atrakcje: Droga Królewska, gotycki kościół Mariacki i słynny pomnik Neptuna, Gdański Żuraw, stocznia, symbol ruchu Solidarności. Rejs na trasie Gdańsk – Westerplatte. Przejazd do Sopotu – znanego uzdrowiska. Spacer po najdłuższym drewnianym molo w Europie.
5 DZIEŃ: GDAŃSK – TORUŃ – CZĘSTOCHOWA
Wyjazd do Torunia, zwanego perłą Północy. Zespół miejski w Toruniu jest wpisany na listę UNESCO. Spacer po Starym Mieście z pięknymi średniowiecznymi kamienicami. Dom Kopernika. Przejazd do Częstochowy – największego sanktuarium w Polsce, w którym przechowywana jest święta ikona Czarnej Madonny. Udział w Apelu Jasnogórskim.
6 DZIEŃ: KRAKÓW
Zwiedzanie Krakowa, dawnej stolicy Polski. Rynek Główny, Bazylika Mariacka z przepięknym ołtarzem Wita Stwosza, Sukiennice i wzgórze Wawel ze wspaniałym zamkiem królewskim, wpisanym na listę UNESCO i katedrą. Przejazd do Wieliczki – słynnej kopalni soli wpisanej również na listę UNESCO z unikatową Kaplicą św. Kingi.
7 DZIEŃ: ZAKOPANE
Przejazd do Zakopanego – zimowej stolicy Polski położonej u stóp Tatr. Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. Spacer w Dolinie Kościeliskiej, jednej z najpiękniejszych tatrzańskich dolin.
8 DZIEŃ: KRAKÓW
Wylot.

Świadczenia  🎁

  • autokar na trasie
  • hotele ***, pokoje dwuosobowe z łazienkami
  • dwa posiłki dziennie: śniadania i obiadokolacje (kawa, herbata, woda)
  • ubezpieczenie KL i NNW oraz choroby przewlekłe
  • opieka przewodnika
  • zestaw audio

tel. +48 730 220 731
e-mail: biuro@travelczestochowa.pl